Čínský černý mravenec - Chinese Black Ant Mountain - Polyrhachis vicina Roger

00

 

Obsahuje taktéž speciální antibiotika jako “mravenčí antibiotikum” a aminokyseliny, protein, vápník, vitamín a víc než 20 stopových prvků jako hořčík, vápník, fosfor, železo, selen, a zvláště zinek nezbytný pro lidské tělo atd.

Kyselina mravenčí z černých čínských mravenců vykazuje zřetelné analgetické  a protizánětlivé účinky rovnající se NSAID a steroidům, ale bez toxicity a vedlejších účinků.

Kyselina mravenčí z černého čínského mravence  Polyrhachis vicina Roger, byla již po tisíce let používána v Číně, aby zmírňovala bolesti a záněty kloubů. Klinické studie v moderních čínských nemocnicích poskytly přesvědčivý důkaz, že kyselina mravenčí z černého čínského mravence v náplastech je pozoruhodně efektivní a bezpečná léčba revmatoidní artritidy a osteoartrózy, stejně jako chronické hepatitidy.

Laboratorní analýza černých čínských mravenců Polyrhachis vicina Roger odhaluje přítomnost několika známých účinných sloučenin a dvou nových přírodních molekul s protizánětlivými vlastnostmi, Polyrhachitid A a Polyrhachitid B, které jsou v studovány v  německým farmaceutickým laboratořích.0000 - kopie (2) - kopie