Akce Tip

Bylinná náplast s magnetem 6 kusů 7 x 10 cm

74
  • 1 z 3

6 kusů s rozměrem 7 x 10 cm

Magnetická náplast proti osteroporóze a dalším bolestem kloubů a páteře vyrobená z přírodních bylin dle tradiční čínské medicíny.

Tradiční čínská magnetoterapie, kombinovaná s vybranými rostlinnými složkami čínské medicíny, vhodná pro všechny věkové kategorie.

  • 399 Kč 210 Kč –52 %
  • Skladem
189 Kč
Kategorie: proti bolesti
 

1. Magnetoterapie jako tradiční čínská fyzikální terapie je metoda využívající magnetických polí k působení na postiženou oblast nebo meridiánové body k léčbě nemocí, která je bezpečná a účinná. 

2. Magnetoterapie působí protizánětlivě, magnet na náplasti způsobí, že magnetické pole způsobí teleangiektázii, zlepšuje krevní oběh, podporuje rozptýlení zánětu; 

3. Má silnější analgetické a antispasmodické účinky než běžné analgetické náplasti; 

4. Je vhodný k adjuvantní léčbě různých ortopedických bolestí v těle, jako je zmrzlé rameno, revma, krční spondylóza, pohmožděniny, bolesti kloubů, hyperplazie kostí, výhřez bederní ploténky, revmatické bolesti kloubů atd.

5. Tradiční čínská magnetoterapie, kombinovaná s vybranými rostlinnými složkami čínské medicíny, vhodná pro všechny věkové kategorie.

Použití:
Před použitím očistěte a osušte postiženou oblast, nalepte náplast na bolestivé místo na kůži, ponechte ji až 8 hodin, poté ji odtrhněte a jednou denně očistěte pokožku vlhkým ručníkem nebo kapesníkem.
• Nepoužívejte na poškozenou kůži nebo rány.

Náplast s magnetem.png 2

Náplast s magnetem.png 3